Arama Motorlarına Kayıt

Arama Motorlarına Kayıt

Eğer her arama motoruna kayıt için 2 dakika harcadığınızı ve 1.170.152'ye yakın arama motoru, rehber ve link sayfasına kayıt yaptırdığınızı düşünürseniz, 2.340.304 dakikanızı başka bir ifadeyle 1.625 gününüzü alacak bir işten söz ettiğimiz anlaşılır. Bu kadar süreyi harcamaktansa, GoogleSeoAdwords ile arama motorlarına kayıt olun.

 • Linux Package Image
  Arama Motorlarına Kayıt
  • Toplam 1.170.152 Adet Arama Motoruna Kayıt
  • Hızlı ve Kolay Kayıt İşlemi
  • Güveli ve Garantili
  • Tek Ödeme Sadece
  • $29.75
  • BAŞLAYAN FİYATLARLA

Tüm arama motorlarına kayıt işlemi garantili midir?

Bilmeniz gereken en önemli konu budur. Hiçbir arama motorlarına kayıt işlemi garantili değildir. Sitenizdeki eksiklikler ve yanlışlıklar ile arama motorunun kriterlerinin uyuşmaması gibi birçok nedenle arama motoru kaydı gerçekleştirmeyebilir. Kayıt sırasında arama motorundaki problemler, kategori uyuşmazlığı vb. nedenlerle bazı arama makinalarına kayıt gerçekleşmeyebilmektedir.

Hangi Kelimede Yükseleceğim ?

Arama motorlarına kayıt işlemi sadece web adresinizi dizinlere eklemeyi kapsamaktır, bir kelimede aramam motorlarında yükseliş hizmeti Google Seo Hizmetidir , bu hizmeti kapsamaz başlagıç seviyesinden sitenizi yüzlerce dizine ekler web sitenizi dizinlerşe tanıştırır. Bu Hizmet Google Seo hizmetinden giriş seviyesi işlemidir.

Sitemin arama motorlarına eklendiğini ne zaman göreceğim?

Sitenizi bir arama motoruna, rehbere veya link sayfasına başarıyla kaydettikten sonra sitenizi ekleyip eklememek o sitelere kalmıştır. Link sayfalarının çoğu otomatiktir ve anında sitenizi ekleyecektir. Infoseek, Excite gibi belli başlı arama motorları sitenizin kaydolmasından bir-iki hafta sonra sitenize bir "örümcek" gönderecektir. Bu örümcek web sitenizi okuyacak, sınıflandıracak ve listelemek için sıraya alacaktır. Bu tür arama motorlarına kaydolmak için gerekli süre her gün değişir ve çeşitli faktörlere bağlıdır.Bir numaralı kural, sitenizin ana arama motorlarından herhangi birinde görüntülemeye başlaması için en az üç veya dört hafta beklemeniz gerektiği, geri kalanında görüntülenmesi için de üç aya kadar süre geçmesi gerektiğidir. Ancak bazen bu süre çok daha kısadır. Bu da web sitenizi birden fazla kaydetmenizi gerektiren sebeplerden biridir.

Hangi arama motorları, rehber ve link sayfalarına kayıt yapıyorsunuz?

Yeni siteler ortaya çıkıp, bazı eski siteler yayından kalktıkça listemiz değişir. Web sitenizin her ay en yeni listeye kaydolduğuna emin olabilirsiniz. Siteniz büyük arama motorlarının hepsine her ay kaydolacaktır. Bu liste Infoseek, Excite, Lycos, Altavista, Yahoo, Northern Light, Webcrawler ve Magellan'ı içerir.

Tüm Plan seçeneklerinde Yahoo, AOL the Open Directory ve GoTo.com'a kayıt yapıyor musunuz?
Bu rehberler, insanlar tarafından oluşturuldukları ve tüm siteler kaydedilmeden önce gözden geçirildiği için alışılmış Arama Motorlarından farklıdır. GOTO. COM ücretli bir arama motorudur ve sitenizi tıklama başına ufak bir ücret karşılığı listeye ekler. Tıklama başına ücret ödeme gerektirdiği için sitenizi sizin adınıza kaydetmemize imkan yoktur. Yahoo ve AOL the Open Directory'e gelince, yapmanız gereken şudur: Kaydı sizin için biz yapacağız, ancak hangi kategori altında yer almak istediğinizi bize bildirmelisiniz. Lütfen bu sitelerin insanlar tarafından incelendiği için kayıt işleminin diğer rehberlerden uzun süreceğini ve siteniz incelendikten sonra da yayınlanma garantisi olmadığını unutmayın.